79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

Про нас

Ми - ініціативна група патріотів, членів партії "Сіріус", які взяли на себе зобов'язання формувати всіма законними методами громадську думку в напрямку результативної розбудови підвалин справжнього демократичного суспільства європейського зразка за моделлю постіндустріального технократичного модернізму. 
Нас об'єднує не тільки впевненість у зірковому походженні людства на Землі, але й віра у Велику місію кожної людини, яка прийшла у цей світ, аби зробити його краще.
Ми не відділяємо себе від ішних, ми не нав'язуємо наші переконання, проте ми впевнені, що здатні сприяти об'єднанню широких верств населення України за для втілення у життя багатьох доленосних змін, які ховаються за остогидлим вже словом "реформи".
Якщо "реформа" веде до обніщання простих людей, скалічення людських тіл та доль, - це злочин, а за вчинений злочин має бути сувора відповідальність.
Ми беремо на себе свою відповідальність і будемо показувати Вам всіх тих, хто медово-солодко віщує про краще життя, заганяючи українців не тільки далеко від межі бідності, але й за межі здорового глузду, заміняючи його сакральними закликами наших пращурів, що так і не змогли виборовши втримати свою державну незалежність.
Наша місія - дати охочим розуміння, хто є хто в Україні, а з ким бути, - вирішувати Вам самим.

З повагою, 
Іштван Олегович 

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10