79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

пʼятницю, 8 квітня 2016 р.

Інцидент на Банковій: Автомайданівці викрили самозванців

У громадській організації "Автомайдан" офіційно заявили, що в акції під Адміністрацією президента України беруть участь псевдоавтомайданівці. Про було оголошено на офіційній сторінці організації у "Facebook".
"Автомайдан" не бере участі в сьогоднішній акції під Адміністрацією Президента! Вимоги її учасників нам зрозумілі, деякі підтримуємо, але серед протестуючих є, на жаль, сумнівні особистості, псевдоавтомайданівці, у щирість намірів яких ми не віримо через їх участь у замовних акціях в минулому, за що вони в тому числі і були виключені з нашої організації", - йдеться в заяві.
В "Автомайдані" також відзначили, що мають намір і надалі "піднімати наболілі питання в країні, проводячи акції протесту, але без участі різних проплачених ситуативних "революціонерів", які неодноразово використовували ім'я "Автомайдану" в своїх особистих цілях".
Негативно відгукнувся про акції під Адміністрацією Президента та одного з її учасників, екс-Автомайданівця Сергія Кобу, блогер "Мирослав Олешко". Виявляється, Коба був виключений з "Автомайдану" ще в листопаді 2014 роки за участь в проплаченій передвиборній агітації. Після цього він створив свій "Автомайдан", який отримав досить неприємну репутацію внаслідок своєї широкої здатності домовлятися "за гроші".
Як повідомляють ЗМІ, саме "Автомайдан" розкольника Коби і був ініціатором проведення сьогоднішнього шоу під будівлею Адміністрації Президента, що на вул.Банковій, під час якої "активісти" палили шини і вимагали люстрації керівництва силових органів та прокуратури. Крім того, виникло кілька невеликих інцидентів між мітингувальниками і силами правопорядку, в результаті яких ніхто не постраждав.

"ГФ"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10