79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

понеділок, 18 квітня 2016 р.

Спецслужби розвалили російський бізнес нелегальних казіно

Про це повідомив під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі керівник Апарату Голови Служби безпеки України Олександр Ткачук.
Приводом до брифінгу послугувала потреба висвітлення низки здійснених процесуальних дій щодо ІТ-компанії "Lucky Labs".
Зокрема, за словами О.Ткачука, "Lucky Labs" не тільки є розробником програмного забезпечення для мережі нелегальних електронних Інтернет-казино, але і значно більш активним учасником цього забороненого в Україні бізнесу, зокрема, в контексті забезпечення "адміністрування і технічної підтримки" цих сайтів.
"Мова (також) йде і про не зовсім законну роботу із персональними даними клієнтів... (В базах даних користувачів - ред.) накопичувалися відомості про паспорти, дні народження, прізвища людей та інші дані, віднесені до категорії персональних", - наголосив Ткачук під час розповіді про те, що представники вищеназваної компанії, окрім безпосереднього адміністрування низки гральних Інтернет-порталів, здійснювали формування електронних баз даних їх користувачів.
"Була вилучена лише та комп'ютерна техніка, де, за нашими даними, могли знаходитися доказові матеріали... Тоб-то із десяти комп'ютерів лише один вилучався", - підкреслив пан Ткачук, наголосивши про виключно гуманний характер проведення слідчих дій, які тривали двоє діб, адже о 22:00 першого дня обшук було призупинено (за рішенням слідчого - ред.).
Коментуючи запитання журналістів з приводу програмістів "Lucky Labs", О.Ткачук також наголосив, що у разі створення програмного забезпечення, використання якого може заподіяти шкоди, його автори, як і ті, хто його використовує, мають нести спільну відповідальність, "тому що особи, які розроблюють ці програми, цілком усвідомлюють навіщо вони розроблюються".
"Так і наркотики... Є держави, в яких окремі наркотичні засоби є легальними. То, якщо їх вирощувати в Україні з метою вивезення у ці країни, то це буде законною діяльністю?" - резюмував пан Ткачук.

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10