79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

пʼятницю, 1 вересня 2017 р.

Дивний бізнес Мустафи Найєма в окупованому Криму і зв’язки з російським криміналом

Народний депутат від фракції Блоку Порошенка Найєм Мустафа працює за сумісництвом директором підприємства в Криму, яке офіційно належить лідеру київського організованого злочинного угрупування та депутату Державної думи Російської Федерації.
Як стало відомо журналісту ІНФОРМАТОРа згідно з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, чинний народний депутат Найєм Мустафа за сумісництвом займає посаду директора в товаристві з обмеженою відповідальністю “КІРТАТ-БАЛЬРУС”.
Найєм Мустафа – народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.
На фото народний депутат від фракції БПП Мустафа Найєм
Також, згідно з ЄДР Мустафа Найєм працював директором в ТОВ “КІРТАТ ІНВЕСТ” (ідентифікаційний код юрособи 37708909), яке припинило діяльність 11 січня 2016 року.
Скріншот з сайту Єдиного державного реєстру сторінки ТОВ “КІРТАТ ІНВЕСТ”
Юридичною адресою підприємства зазначено м. Кіровоград, вул. Волкова, 10, корпус 3. Згідно кодів КВЕД, основною діяльністю фірми була роздрібна торгівля автомобілями.
У біографії та згідно публічних даних про депутата, немає жодної інформації про його діяльність в сфері бізнесу.
Мустафа Найєм також не надав інформацію про чинну посаду керівника фірми в своїй щорічній електронній декларації.
Про це свідчать дані в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Скриншот фрагменту електронної декларації народного депутата Найєма Мустафи з сайту Національного агентства з питань запобігання корупції
В декларації народний депутат вказав, що за сумісництвом працює викладачем в Українському Католицькому Університеті та в Національній академії внутрішніх справ.
Підприємство, в якому Мустафа Найєм офіційно оформлений як керівник, зареєстроване в місті Сімферополь, на території Автономної Республіки Крим.
Скриншот з сайту Єдиного державного реєстру сторінки ТОВ “КІРТАТ-БАЛЬРУС” (загальні відомості)
Сфера діяльності фірми “КІРТАТ-БАЛЬРУС” доволі широка, вона займається роздрібною торгівлею меблями, організовує будівництво об’єктів нерухомості для продажу чи здачі в оренду та є агентством з нерухомості. Підприємство не перебуває в процесі припинення і наразі є діючим. Статутний фонд становить 20 тисяч гривень.
Скриншот з сайту Єдиного державного реєстру сторінки ТОВ “КІРТАТ-БАЛЬРУС” (відомості про керівника)
Цікавим фактом є той те, що засновниками (власниками) підприємства є Бальбек Руслан Ісмаілович та Кірімов Іскандер Борисович.
Скриншот з сайту Єдиного державного реєстру сторінки ТОВ “КІРТАТ-БАЛЬРУС” (відомості про засновників) За інформації в ЗМІ, Кірімов Іскандер Борисович в кримінальних колах відомий, як “Татарин”.
Кірімов входить в п’ятірку найвпливовіших авторитетів кримінального світу України. Народився 24 листопада 1956 року, прописаний в Києві за адресою: вул. Межигірська, буд.32, кв.30.
Притягувався до кримінальної відповідальності: за згвалтування по ст.117 (частина 3) КК України (1978 рік), за шахрайство на фондовому ринку по ст.222 (частина 1) КК України (1992 рік), за нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень по ст.123 (частина 2) КК України (1996-98 рік ).
На фото Кірімов Іскандер “Татарин” та депутат Державної думи РФ Бальбек Руслан
В середині 90-х років його ОЗУ була надзвичайно впливовою і налічувала понад 200 активних членів. Сьогодні в його оточенні близько 80 осіб, легалізованих і зовні не примітних. Живе в Києві, не “світиться”. Управління по боротьбі з організованою злочинністю багаторазово його затримувало, «Татарина» судили, але він жодного разу не отримував тривалих термінів позбавлення волі – відкуповувався на етапі слідства і в судах.
Інший засновник підприємства, де Мустафа Найєм оформлений керівником – Бальбек Руслан Ісмаілович. Народився 28 серпня 1977 року в місті Бекабад, Узбецької РСР. По національності – Кримський татарин.
Бельбек з 5 жовтня 2016 року є народним депутатом Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації VII скликання.
З 1994 по 2016 рік жив та працював в Автономній Республіці Крим.
У 2014-2016 роках працював на посаді заступника голови Ради міністрів анексованої Російською Федерацією Республіки Крим.
В одному з коментарів для журналістів народний депутат Мустафа Джемілєв зазначив, що в його команди є відомості, що Бальбек Руслан ще в 2006 році був завербований Федеральною службою безпеки Росії для роботи по розколу кримськотатарського народу.
Нагадаємо, Мустафа Найєм заявляв, що українські спецслужби мають на нього компромат інтимного характеру.

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10