79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

середу, 22 листопада 2017 р.

"Війна" між ватажками ЛНР: відомий журналіст повідомив про виїзд Плотницького з сім'єю в Росію

Ватажок так званої Луганської народної республіки ("ЛНР") Ігор Плотницкий, який вплутався в протистояння з "міністром внутрішніх справ" "ЛНР" Ігорем Корнетом, вивіз свою сім'ю в Воронеж (Росія), а сам живе в російському прикордонному місті Донецьк Ростовської області.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Сергій Іванов.
"Непорозуміння між колабораціоністами в "ЛНР" абсолютно прогнозовано списали на "велику українську ДРГ", частину якої доблесні "народні міліціонери" нібито затримали сьогодні вночі. Але "міністр" Корнет фактично звинуватив Плотницького у вбивстві колишнього "прем'єра" Ціпкалова, офіційною версією смерті якого до сьогоднішнього дня було самогубство", - зазначив він.
Іванов додав, що Корнет прямо не назвав прізвище Плотницького, але вдарив по його близькому оточенню.
"Цікаво, що в зверненні Корнета звучить фраза "спільно з МДБ". Це може означати, що захищати Плотницького Луб'янка більше не збирається, і лягає в логічну канву останніх подій..." - підсумував він.
Варто зазначити, що конфлікт між ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким і Корнетом спостерігався вже досить давно, але останнім часом він увійшов у відкриту фазу. Журналісти бачать в даному конфлікті протистояння між групами впливу помічника президента РФ Владислава Суркова (куди входить Плотницкий) і ФСБ (куди входить Корнет).

"Галицький форум"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10