79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

суботу, 12 листопада 2016 р.

Кернес обклав власними податками бюджетні проекти Харкова

У Харкові комунальне депо заплатить 17 млн. за ремонт трамваїв "прокладці" Кернеса, а фактичну роботу виконає інше комунальне депо. Так, КП «Жовтневе трамвайне депо»  уклало угоду з ТОВ «Технології Електротранспорту»  на капітальний ремонт трамваїв вартістю 17 млн. грн. Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».
За ці кошти підрядник має виконати капітальний ремонт трамвайних вагонів Tatra типу Т-3М.
Планується зробити заміну кузові, кабелів та проводів, відновити гумове покриття на даху, внутрішнє облицювання пасажирського салону та відділення водія необхідно відновити, декоративні профілі повинні замінюватись на нові, кузов капітально відремонтованого вагона повинен фарбуватись акриловими емалями. Необхідно забезпечити стійкість лакофарбового покриття на строк не менш 5 років, конструкція кузова повинна мати теплову ізоляцію тощо.
Вартість ремонту одного вагону складе 1,76 млн. грн.
Цікаво що КП «Трамвай» Дніпродзержинської міськради за результатами тендеру замовило ТОВ «Технології електротранспорту» капітальний ремонт трамваїв по ціні 1,24 млн. грн, тобто на півмільйона гривень дешевше, ніж харків’яни.
У документації до торгів вказано, що ТОВ «Технології Електротранспорту» немає необхідної кількості працівників та техніки для виконання цього підряду, а роботи буде виконувати КП «Салтівське трамвайне депо».
Тобто роботи буде виконувати фактично виконувати інше КП, а кошти підуть на рахунки «прокладки».
Єдиним конкурентом на торгах було ВРМ МКП «Дніпропетровський електротранспорт» із вищою на 0,5% ціною.
Харківська фірма «Технології електротранспорту» зареєстрована в лютому на Павла Авєр’янова з с.Михайлівка Первомайського р-ну Харківської обл. Людина з такими ПІБ керує ТОВ «Ефективне землеробство» Наталії Дорош і Володимира Капустіна.
Директором підрядника є Павло Ковтуненко. Особа з такими ПІБ володіє ТОВ «Проект ТК» з Анатолієм Заболотним і ТОВ «Віал-Сіко» з Віктором Манжосом.
У Соціальних мережах Ковтуненко вказує, що працює саме у компанії «Віал».
Манжосу належить один із найбільших гравців на рекламному ринку України – ТОВ «Віал-Медіа». Там його партнерами є Володимир Деркач і Яна Макарець, дружина Максима Макарця, радника мера Харкова Геннадія Кернеса. Також він очолював Департамент територіального контролю Харківської міськради.
Керує «Віал-Медіа» Антон Яцкевич – брат Сергія Яцкевича, відомого як начальник відділу самоврядного контролю за використанням земель Департаменту територіального контролю Харківської міськради (нині прізвище видалено з сайту міськради).
Однаковий телефон та адресу реєстрації з «Віал-Медіа» має ТОВ «РА «Макс» Яни Макарець. Вона з Манжосом також є співвласниками ТОВ «Безпека та розвиток», яким раніше керував сам Максим Макарець.

"Галицький форум"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10