79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

неділя, 12 лютого 2017 р.

Блокада неконтрольованих територій – це питання політичного рішення

Верховна Рада України має взяти на себе відповідальність за рішення щодо блокади поставок вугілля з окупованої території на Донбасі, заявив у парламенті міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик, наголосили у виданні "Крим.Реалії".
"Я більше чим переконаний, що питання блокади - це питання політичного рішення", - наголосив Ігор Насалик під час години запитань до Уряду минулої п'ятниці.
"Ви маєте чітко сказати: територія НКТ (неконтрольована територія - прим. ред.) - це територія України, чи це - територія не України. Ви повинні сказати, 60 тисяч шахтарів, що там працюють, - це є українці, чи не українці", - зауважив міністр, звертаючись до народних обранців, підкресливши, що "ми повинні чітко усвідомити, що повна блокада призведе до того, що шахтарі не отримають заробітної плати".
"І тоді ті шахтарі, позбавлені форми існування, підіймуть зброю і виступлять проти режиму, який там є, я перший візьму автомат і приєднаюся до блокади. Але, якщо оці щахтарі, позбавлені засобу (існування - прим. ред.), поповнять збройні сили там, незаконні (збройні формування - прим. ред.) то це питання - крові..." - резюмував Ігор Насалик.
І дійсно, чому б депутатам не взяти не себе вольове політичне рішення з цього приводу, але, виникає більш важливе, на нашу думку, питання. Чому, власне, для цього варто було чекати більше двох років, не помічаючи як Уряд, скутий потребою у високоенергетичному вугіллі, налагоджував існуючі на тепер схеми його постачання до енергогенеруючих компаній майже по всій території України? Чому, власне, саме зараз постало питання блокади, саме в середині опалювального сезону й лютих морозів?

"Галицький Форум"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10