79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

суботу, 3 березня 2018 р.

Під час проведення слідчих дій біля Верховної Ради поліція вилучила 9 гранат РГД-5, «коктейлі Молотова» та 5 димових мін

Усі речові докази вилучено та направлено на експертизу.
Сьогодні, 3 березня, на підставі ухвалу суду поліція проводить слідчі дії по вул. Грушевського біля будинку парламенту. Процесуальні дії тривають в рамках кримінальних проваджень, що їх розслідують слідчі столичної поліції. Саме на їх вимогу і був забезпечений доступ правоохоронців на територію наметового містечка.
Його мешканці вчинили непокору законним вимогам поліцейських та спричинили тілесні ушкодження правоохоронцям. У результаті до госпіталю МВС для надання медичної допомоги доставлені четверо працівників поліції.
Інформація про постраждалих уточнюється.
Крім того, під час проведення слідчих дій на території наметового містечка правоохоронці вилучили предмети, схожі на гранати. А саме: 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» та 5 димових мін.
Всі вилучені речові докази направлені на експертизу.
На цей час до відділків поліції доставлено понад сотню осіб, які чинили спротив співробітниками поліції.
Розпочато кримінальне провадження за ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що за рішеннями суду поліція проводить слідчі дії біля Верховної Ради. Під час процесуальних дій правоохоронцям довелося доставити до поліції 50 мітингувальників.
Також нагадаємо, що 27 лютого біля Верховної Ради України постраждали 14 правоохоронців. У результаті протиправних дій громадян постраждали 14 правоохоронців. Їх з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості доставили до госпіталю МВС України.
Президент України відвідав травмованих під Верховною Радою поліцейських та вручив їм відзнаки.
Раніше повідомлялося, що лише за минулий рік під час забезпечення безпеки учасників масових заходів постраждали майже 1,5 тисячі поліцейських.

"Галицький ФОРУМ"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10