79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

вівторок, 6 березня 2018 р.

Одні й ті ж люди: журналіст показав російського найманця-"універсала"

Коли потрібно дестабілізувати ситуацію у якійсь країні в Європі, Росія використовує одних і тих же провокаторів, що й у Криму та на Донбасі. Про це пише Денис Казанський на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши фото та інформацію про російського провокатора – Братислава Живковича.
"Сербський націоналіст-"четник", який спочатку брав участь у захопленні Криму, потім воював за бойовиків "ЛДНР", а пізніше брав участь у спробі державного перевороту у Чорногорії, в організації якого офіційно звинуватили Росію", – пояснив він.
І це не весь список місць, до яких причетний Братислав Живкович. У 2017 році він шпигував для Москви у Румунії, де збирав інформацію про місцеву базу НАТО.
За це його вислали з країни і заборонили йому в'їзд на 15 років. Зараз він перебуває у Болгарії, де підтримує зв'язок з місцевою ультраправої проросійською партією "Атака". Невідомо, що він готує зараз там. Можливо теж якийсь переворот, – додав Казанський.
Журналіста також обурив той факт, що людина, яка вбивала українців на Донбасі та брала участь в окупації Криму, вільно перебуває у країні Євросоюзу. Окрім того, Братислав Живкович є реальною загрозою миру на Балканах.
Тож, на думку блогера, поки Росія не почала війни і там, варто вжити невідкладних заходів.

"Галицький ФОРУМ"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10