79017, Львів, вул. Левицького, 95 konsrus@lviv.farlep.net +38 (032) 275-05-77, +38-067-672-85-58 konsruslviv

суботу, 6 жовтня 2018 р.

Пультова охорона «Шериф» пограбувала свого клієнта і імітувала полювання на саму себе

У Києві в ніч на 19 вересня пограбували салон «Спортлото» на бульварі Шевченка, 10. Під підозрою опинилися співробітники фірми «Шериф», які раніше охороняли салон. Про це повідомляли джерела видання «Еврорепортер» в Головному управлінні Національної поліції в м.Києві.
Зокрема, близько 3:22 ночі надійшов виклик на телефонну лінію «102». З'ясувалося, що подзвонила дівчина, яка працювала касиром. Вона повідомила, що двоє в цивільному одязі увірвалися в салон, бризнули їй в обличчя з газового балончика і вигребли з каси приблизно 80 тисяч гривень.
«Співробітники карного розшуку переглянули записи з камер відеоспостереження і передали опис патруля. В ході відпрацювання району поліцейські затримали двох підозрюваних», - повідомляють правоохоронці.
Затриманим злочинцям 23 і 24 роки. З соціальних мереж стало відомо, що обидва хлопці працюють в охоронній фірмі «Шериф», у якій той самий «Спортлото» було на сигналізації. Під час свого чергування, вони переодягнулися в цивільне і пішли «на справу».
Пограбувавши касу, вони знову переодяглися в службову уніформу і приїхали на виклик сигналізації, що спрацювала, ловити самих себе. Однак, хитрий план молодих людей обвалився через камери, а також дівчина-касир теж нібито впізнала їх.
ЗМІ вдалося з'ясувати подробиці: «У нас відбір співробітників дуже строгий. Так само, як при прийомі в міліцію необхідне укладення психолога, довідка про несудимість та ще пакет документів. Біда в тому, що кожна людина, яка задумує злочин вперше, не має судимості. І психологія теж змінюється з часом. Можу тільки сказати, що в нашій практиці такий випадок перший, мотиви пограбування і обставини встановить слідство», - наголосив представник охоронної компанії.

"Галицький ФОРУМ"

0 comments:

Дописати коментар

РЕЙТИНГ ТОП-10